Oferujemy rozprowadzanie sygnału telewizyjnego do każdego lub wybranego pomieszczenia w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych i biurach.



Budowa telewizji kablowej w osiedlach (domków jednorodzinnych) lub dla kilku obiektów. Doprowadzamy do odbiornika sygnały wszystkich dostępnych na danym terenie naziemnych stacji telewizyjnych i radiowych oraz programysatelitarne (analogowe, cyfrowe, Polsat, Cyfra+, sygnał z kamery lub magnetowidu itp.). Wszystko zależy tylko od planów i potrzeb inwestora.



Prawidłowe zaprojektowanie i wykonanie instalacji antenowej jest obecnie bardzo ważne. Przy wykorzystaniu kabli koncentrycznych (antenowych) można już świadczyć usługi telefoniczne, transferu danych komputerowych, szybki internet itp. Posiadamy w domach coraz więcej telewizorów i komputerów, stąd wzrasta znaczenie dobrej instalacji antenowej. W swojej pracy wykorzystujemy anteny, tunery, modulatory, dekodery, wzmacniacze renomowanych producentów (tj. Hirschmann, Grundig, Miap, Satel, Telmor, C-cor, Arcodan i wiele innych) posiadających homologacje na swoje wyroby.






Zakład Usług Technicznych "Anwat"
Andrzej Watza


86-032 Niemcz (koło Bydgoszczy)
ul. Zaułek Jagodowy 4
tel. 0 606 34 88 38
fax. (52) 345 28 76


anwat@anwat.pl

2013 Copyright by annmarie
Foto on the top: Jan Pachniewicz